مجتمع هنری و آموزشی یعقوبی  65×1180
دکتر امیر آرامی

دکتر امیر آرامی

گفتار درمانی ، کاردرمانی ذهنی و جسمی در کرج

tDCS

transcranial Direct Current Stimulation
تحریک مغزی چیست و نحوه کار آن چگونه است ؟

موسیقی زندگی
اگر زندگی را هسته مرکزی وجود بدانیم ، در این هسته محور اصلی بر مبنای حرکت و چرخش خواهد بود.
یک اتم شامل پروتون و نوترون (سازنده هسته ) و الکترون می باشد. و می دانیم که الکترون ها بدور هسته بر مداری مشخص و با سرعت می چرخند و این این چرخش خود تولید جنبش کرده و امواج ساطع می کند ، یا به عبارتی انرژی خلق می شود
این مثال نمایشی از چرخش و حرکت از نوع قانونمند و منظم است که بسیار نزدیک به تعریف ریتم در مبحث موسیقی می باشد.چرخشی از نوع ریتمیک ، یعنی الکترون ها با چرخش بر مدار هسته ریتمی ذاتی و طبیعی دارند و تولید هارمونی(هماهنگی) می نمایند. حرکتی که ناشی از کار و صرف نیرو است . در این چرخش انرژی که می تواند از نوع صوت یا صدا(سبب ساز موسیقی) باشد ، پدیدار می شود.

کار درمانی به زبان ساده : شاخه ای از رشته های توانبخشی است که هدفش افزایش توانایی و استقلال معلولین از نظر ذهنی و جسمی است .
کار درمانی در سه شاخه ذهنی, روانی و حرکتی فعالیت می کند در زیر توضیحات مختصروساده از بیماریها و روشهای موثر کاردرمانی برای این موارد ذکر می شود.

گفتار درمانی شاخه ای از علم پزشکی است که به ارزیابی و درمان وتوانبخشی بیماریها و مشکلاتی میپردازد که بر روی گفتار و زبان و بلع افراد تاثیر میگذارد .
اختلال گفتار و زبان شامل گروهی از آسیب هایی است که در نتیجه آن فرد دچار نقص در ارتباطات میشود یعنی یا خوب حرف دیگران را متوجه نمی شود و یا می فهمد اما نمیتواند بخوبی صحبت کند . اجازه دهید تا بیشتر این اختلافات را شرح دهیم.

مرکز مهارت آموزی بردیا رایا هنر البرز
جای بنر شما 54×280

پربازدیدترین رویدادها

جای بنر شما 151×280

تحلیل های کسب و کاری

جای بنر شما 54×280

کانال ویدئویی مشاغل

جای بنر شما 54×280

افتتاحیه نمایشگاه و ...

جای بنر شما 54×280

فروش ویژه

فرصت های شغلی کرج
شهروندان عزیز استان البرز می توانند از آگهی های استخدام و دعوت به همکاری مشاغل عضو در دفتر تلفن ...
تخفیف ویژه آتلیه شیما
50% تخفیف ویژه  آتلیه شیما زمان از 10 مهر الی 30 آبان
جای بنر شما 54×279

ورود

آمار سایت